Dětské tábory s výukou angličtiny

Tábory pro děti a mládež od 7 do 16 let s výukou angličtiny v ČR

Jazyková škola Berlitz Praha pořádá každé léto jazykové tábory s výukou angličtiny pod vedením rodilých mluvčích z mnoha anglicky mluvících zemí, jako je Anglie, Irsko, Wales, Skotsko, USA, Kanada, Austrálie a Nový Zéland.

Letní tábory s výukou angličtiny

taborProgram letních jazykových táborů umožňuje nejefektivnější výuku angličtiny, protože veškerá aktivita v rámci těchto pobytů je vedena
v angličtině. Děti tak ztrácejí zábrany a během tábora se rozmluví anglicky a rozšíří si svou anglickou slovní zásobu.

Aktivity na dětském táboře

Dopoledne se děti a mládež učí angličtinu formou různých her a úkolů a na odpoledne je pro ně připravena široká škála volnočasových aktivit. Každý den tak děti mohou sportovat, hrát různé hry a účastnit se tvůrčích seminářů, takže se na táboře rozhodně nebudou nudit!

Co si Vaši děti užijí na jazykových táborech Berlitz

konePro letní jazykové tábory Berlitz je typická ideální vyváženost jazykové výuky a volnočasových aktivit. Zajímá Vás, jak probíhá typický den v anglickém táboře? Většina pokynů k činnostem pro odpolední čas (pokud není uvedeno jinak) je předávána v češtině. Mimo dobu vyhrazenou ke hrám a odpočinku je o děti v táboře vždy postaráno a mluví se na ně v angličtině. Proto není problém, pokud Vaše dítě nemluví plynule anglicky. Tyto jazykové tábory jsou určeny dětem s různými stupni znalosti angličtiny.

Co čeká Vaše děti na jazykovém táboře Berlitz?

  • 2 x denně 1,5 hod výuky angličtiny
  • Hry a zábava s lektory - rodilými mluvčími
  • Zdrav0 a kvalitní čerstvě připravované jídlo po celý den
  • Sport - míčové hry, výlety, koupání, jízda na koních, horolezecká stěna a další

Zaujaly Vás jazykové tábory Berlitz

Máte-li nějaké další otázky týkající se jazykových táborů Berlitz, rádi vám poradíme a nezávazně poskytneme detailní informace. Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 nebo emailem na .