Zapište předškoláka do angličtiny na letní prázdniny

on 16 červen 2016
Vytvořeno: 16 červen 2016

zapiste predskolaka na letni prazdninyHledáte letní aktivitu pro Vaše předškolní děti? Přihlaste je během prázdniny na jazykový kurz angličtiny v Praze, který je určen již pro děti ve věku od 4 do 7 let.

 

 

 

 

 

 

Kurzy angličtiny Mimi&Me™ – angličtina hrou

Jazykové kurzy pro nejmenší jsou vedeny zábavnou a hravou formou. Tento inovativní program výuky angličtiny je založen na osvědčené metodě Berlitz a je určen již pro nejmenší děti předškolního věku. Navíc budou Vaše děti rádi, že rozumí tomu, co slyší kolem sebe.

Co je přínosem kurzu angličtiny Mimi&Me™pro děti?

V rámci lekcí angličtiny již malí předškoláci dovedou v angličtině mluvit a vystupovat tak, jako by šlo o jejich mateřský jazyk.

Průběh kurzu angličtiny v Mimi&Me™

Hlavní hvězda kurzu Mimi, spolu se svým bratrem Manim a dalšími kamarády, Peppym a Ziggym, předvedou nejmladším dětským studentům efektivní, ale zároveň zábavný a hravý způsob, jak se naučit anglicky. Děti se spolu se svými kamarády učí anglicky prostřednictvím her, písniček, říkadel, malování a dalších forem zábavy. Navíc děti v kurzu jistě poznají nové kamarády.

Program kurzu

•    Kurz angličtiny probíhá individuálně dle Vašich časových možností
•    Jazykový kurz probíhá po celý školní rok
•    Lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří se specializují na práci s dětmi

Prohlédněte si brožuru k dětským jazykovým kurzům v jazykovém centru Berlitz Praha!

Chcete se o kurzech angličtiny pro předškoláky Mimi&Me™dozvědět více?

Kontaktujte nás anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, kde se dozvíte podrobnosti o jazykovém programu. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy.