Využijte slevu 5% na dětské kurzy angličtiny!

on 20 srpen 2015
Vytvořeno: 20 srpen 2015

Všichni se jistě shodneme na tom, že nejlepší investice je investice do vzdělání našich dětí. Nejen, že získáme jistotu správného kroku, ale svým dětem dáme maximum do budoucího života. Čím dříve, tím lépe. Toto platí také o studiu jazyků.

Jak jistě víte, malé děti mají mozek jako houbu, nasávají vše, co jim nabídneme, a tak nás leckdy překvapí vtipná hláška nebo grimasa. Stejné je to i s učením jazyků. Děti, které se učí anglicky již v předškolním věku, mají mnohem jednodušší nástup do školy. Nyní máte jedinečnou možnost získat 5% slevu na dětské kurzy angličtiny.

Pro koho jsou určeny dětské kurzy angličtiny

Naše jazyková škola Berlitz je připravena na kurzy angličtiny pro děti od 4 do 16 let.

  • Angličtina pro děti od 4 do 7 let
  • English Starter jsou kurzy angličtiny určené dětem od 4 do 7 let. Děti si v tomto kurzu osvojí základy angličtiny. Základem výuky je hra, při které si děti užijí soustu legrace. Další formou výuky jsou písničky, malování a tanečky, děti si při nich totiž neuvědomí, že se učí. Studijní skupina je tvořena z maximálně 7 dětí.

  • Angličtina pro děti od 8 do 11 let
  • Berlitz Global Adventure™ je kurz angličtiny určen dětem od 8 do 11 let. Tedy děti, které již umí psát a čísl. Hlavní motivací stále zůstává hra. Tato angličtina pro děti je rozdělena do 4 úrovní, po zvládnutí jedné kategorie, přechází do kategorie další. Studijní skupina se skládá ze 4 - 7 dětí.

  • Angličtina pro děti od 12 do 16 let
  • Berlitz Teens, kurz angličtiny pro děti od 12 do 16 let. Součástí tohoto kurzu angličtiny jsou moderní učební pomůcky, které jsou zaměřený především na konverzaci.

Přihlaste své dítě nebo sebe do kurzů angličtiny

Jestliže chcete svému dítěti usnadnit vstup do světa jazyků a snížit jazykovou bariéru na minimum, je vhodné přihlásit je do kurzů angličtiny co nejdříve. Angličtina je světovým jazykem a v zahraničí se bez ní nebo jiného světového jazyka těžko domluvíte, objednáte si v restauraci a podobně.

Historie jazykové školy Berlitz je více než sto let. V nabídce jazykových kurzů naleznete nejen angličtinu pro děti, ale i pro ostatní jazykové kategorie. Nikdy není pozdě na nový začátek, čím dříve začnete, tím dříve sami sebe překvapíte a poznáte první úspěchy.

Jestliže chcete přihlásit své dítě do některého z kurzů angličtiny, kontaktujte nás, rádi s vámi nalezneme vhodné řešení.