Využijte letní školku i školu angličtiny k přípravě na školní rok

on 19 červenec 2016
Vytvořeno: 19 červenec 2016

Hledáte letní aktivitu pro Vaše předškolní i školní děti? Přihlaste je během prázdniny na jazykové kurzy angličtiny v Praze!

Jazykové kurzy pro děti od 4 do7 let

Kurzy angličtiny Mimi&Me™ – angličtina hrou

Jazykové kurzy pro nejmenší jsou vedeny zábavnou a hravou formou. Tento inovativní program výuky angličtiny je založen na osvědčené metodě Berlitz a je určen již pro nejmenší děti předškolního věku. Navíc budou Vaše děti rádi, že rozumí tomu, co slyší kolem sebe.

Vyuzijte letni skolu i skolku anglictinyCo je přínosem kurzu angličtiny Mimi&Me™pro děti?

V rámci lekcí angličtiny již malí předškoláci dovedou v angličtině mluvit a vystupovat tak, jako by šlo o jejich mateřský jazyk.

 

 

 

 

 

 

Jazykové kurzy pro děti od 8 do11 let

Berlitz Global Adventure™

Tento 4 stupňový inovativní program výuky angličtiny určený pro děti ve věku 8-11 let byl vyvinut ve spolupráci s National Geografic. V rámci tohoto programu se mladí studenti setkají s novými poznatky, jako zažívají objevitelé a fotografové z National Geografic. Zábava a nové informace o skutečném světě předávají studentům základní jazykové znalosti tak, aby porozuměli světu kolem sebe.

 

Jazykové kurzy pro děti od 12 do 16 let

Time Zones™ - kurzy angličtiny pro teenagery

Jedná se o atraktivní výukový program angličtiny pro Vaše náctileté potomky, který mladé lidi přitáhne díky nemodernějším učebním pomůckám a zároveň klade hlavní důraz na konverzaci. Místo nudného studia se tak Vaše děti setkají s výbornou zábavou. Kurz byl vyvinut společně s National Geografic a věnuje se různým tématům, jako jsou věda, příroda, historie a podobně.

Program všech kurzů pro děti:

•    Výuka probíhá individuálně dle vašich časových možností nebo ve skupině 4-7 dětí.
•    Program probíhá po celý školní rok.
•    Lektoři jsou rodilí mluvčí, specializující se na práci s dětmi.

Chcete se o kurzech angličtiny pro děti všech věkových kategorií dozvědět více?

Kontaktujte nás anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, kde se dozvíte podrobnosti o jazykových programech. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy.