Nezapomeňte včas objednat anglický tábor pro děti - poslední místa

on 27 duben 2015
Vytvořeno: 27 duben 2015

Léto se nezastavitelně blíží a je na čase začít přemýšlet o prázdninovém programu pro vaše děti. Máme pro vás skvělý tip, jak vaše děti nejen zabavit, ale také je v průběhu prázdnin naučit a zdokonalit v angličtině.

Jazyková škola Berlitz každoročně pořádá letní jazykové tábory s výukou angličtiny pro děti od 7 do 16 let s pestrým programem, který umožňuje nejefektivnější výuku angličtiny. Všechny aktivity totiž probíhají v angličtině. Děti tak ztrácí zábrany, anglicky se rozmluví velmi rychle a také znatelně rozšíří svou slovní zásobu. Na konci jazykového tábora je jistota projevu opravdu znatelná, a to i v případě, že vaše dítě angličtinu ovládá na výbornou.

Tým lektorů angličtiny

Děti jsou vyučovány lektory z řad rodilých mluvčích z mnoha anglicky mluvících zemí, jako je Anglie, Irsko, Wales, Skotsko, USA, Kanada, Austrálie a Nový Zéland. Všichni naši lektoři mají vysokoškolské vzdělání a zkušenosti ve vzdělávání dětí.

Aktivity a zábava na táboře s angličtinou

Nuda? Tak tu od nás nečekejte. Vaše děti zažijí spoustu zábavy a legrace a nudit se rozhodně nebudou. Jazykový tábor má celodenní aktivity, které jsou rozvrženy do několika sekcí. V dopolední části probíhají lekce angličtiny. Zábava je zajištěna díky hrám a rozmanitým úkolům.

Během odpoledne pro děti připravujeme volnočasové aktivity, jako jsou sport, různé společenské hry nebo tvůrčí semináře. Prioritou je pro nás, aby byla jazyková výuka a volnočasové aktivity mezi sebou vyvážené.

Vaše děti na jazykovém táboře Berlitz mohou očekávat:

  • 2x denně 1,5 hodiny výuky angličtiny
  • Legrace, hry a zábava s lektory
  • Celodenní, kvalitní a zdravě připravovaná strava
  • Volnočasové aktivity – sport, míčové hry, výlety, koupání, jízda na koních, horolezecká stěna a další

Kde se konají naše letní tábory s angličtinou

Letní tábory s angličtinou pořádáme nedaleko Rakovníka na statku v Břežanech. Jedná se o nově zrekonstruovaný rodinný statek, který je v obou táborových termínech rezervován pouze pro naši jazykovou školu Berlitz.

Termíny letního anglického tábora 2015 a volná kapacita

  • 18. 07. 2015 - 25. 07. 2015 - obsazeno
  • 15. 08. 2015 - 22. 08. 2015 - poslední 3 místa

Zaujaly Vás jazykové tábory Berlitz

Máte-li nějaké další otázky ohledně jazykových táborů Berlitz, rádi vám je zodpovíme a nezávazně poskytneme veškeré informace. Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 nebo emailem na .