význam angličtina pro děti?

on 26 květen 2015
Vytvořeno: 26 květen 2015
 

V několika posledních letech se stává výuka angličtiny v mateřských školkách velkým trendem. Rodiče se sice rozdělují na dva tábory s odlišnými názory, ale i přesto je angličtina v předškolním věku stále oblíbenější. Do popředí se dostávají i anglické školky nebo školky s rozšířenou výukou cizích jazyků, ale také jazykové školy, které se zabývají výukou jazyků pro nejen pro dospělé, ale i pro děti od 4 let.

Mnoho rodičů se nás ptá, zda má smysl investovat do kurzů angličtiny v tak ranném věku, zda to nejsou vyhozené peníze.
V rámci českého školství existuje rámcový vzdělávací plán, který počítá s výukou cizího jazyka již od třetí třídy. V několika posledních letech vzniklo mnoho studií, které se věnují tématu výuky jazyka u předškolních dětí a výsledky jsou různorodé. Jediné na čem se všechny shodují je, že není rozhodující věk dítěte, ale intenzita a kvalita výuky a také přístup konkrétního učitele, který má zásadní vliv.

Jaké kurzy angličtiny pro předškolní děti nabízíme?

Jazyková škola Berlitz nabízí celou řadu kurzů angličtiny pro předškolní děti, jako jsou:

  • lekce angličtiny během celého roku
  • letní školka pro děti od 4 – 7 let
  • mezinárodní tábory s výukou angličtiny
  • tábor v ČR s výukou angličtiny pro děti a mládež

Jak vypadá výuka angličtiny pro předškoláky?

Psaní slovíček, učebnice ani diktáty v naší anglické školce opravdu nenajdete. Naše výuka angličtiny je založená na intuici a učení jakoby mimochodem, protože výuka probíhá zábavným a zajímavým způsobem. Hlavní náplní výuky angličtiny pro předškoláky je zpívání, malování a tanečky. Studijní skupinky jsou v počtu 4 – 7 dětí.

Tým lektorů angličtiny

Naši lektoři jsou z řad rodilých mluvčích z anglicky hovořících zemí, jako je Anglie, Irsko, Wales, Skotsko, USA, Kanada, Austrálie a Nový Zéland. Angličtinu tak vaše děti slyší s přirozeným přízvukem a tak se naučí porozumět mluvě v angličtině přirozeným způsobem. Vysokoškolské vzdělání našich lektorů je samozřejmostí stejně jako zkušenosti se vzděláváním dětí.

Jaká je návaznost na kurzy pro předškolní děti?

V naší nabídce naleznete také navazující jazykové kurzy pro děti mladšího i staršího školního věku.

  • Angličtina pro děti od 8 do 11 let
  • Angličtina pro děti od 12 do 16 let
  • Letní škola angličtiny pro děti od 8 do 15 let

Zaujala Vás naše nabídka angličtiny pro děti?

Napište nám nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 273 136 015. Rádi Vám pomůžeme s výběrem kurzu angličtiny pro děti a odpovíme na vaše otázky.