Letní školka s výukou angličtiny v Praze!

on 14 červenec 2015
Vytvořeno: 14 červenec 2015

Ještě stále máte možnost přihlásit své dítko do letní školky s výukou angličtiny v Praze. Jestliže chcete, aby Vaše ratolest poznala nové kamarády, zažila spoustu legrace a vyžití, je právě naše letní školka s výukou angličtiny to pravé řešení. Zaměřujeme se na děti ve věku od 4 do 7 let.

Kde a jak probíhá výuka angličtiny

Pro Vaše nejmenší máme připravenou letní školku přímo v jazykových centrech jazykové školy Berlitz v Praze.

Výuka je provázena výhradně v angličtině, ale nemusíte se bát, vše probíhá zábavnou formou a i takto malé děti se velice brzy přizpůsobí a pomalu, ale jistě začnou nejen mluvit, ale také myslet v angličtině. Celému procesu velmi napomáhá přátelská a uvolněná atmosféra, kterou lektoři angličtiny pro děti vytváří.

Angličtina hrou je základem naší výuky angličtiny, ke které bezpochyby patří také kreslení, zpívání, tance a vyprávění příběhů v angličtině. Našeho lektora si vaše děti zamilují.

Z jakého důvodu vybrat právě letní jazykovou školku Berlitz

  • Vaše dítě naučíme angličtinu mnohem rychleji než v běžné školce.
  • Děti shromažďujeme do nevelkých skupin, takže se zapojí mnohem více než ve velké studijní skupině.
  • Angličtinu v naší školce učí zkušení a především certifikovaní lektoři.

Kdo jsou lektoři angličtiny

Mezi naše jazykové lektory patří vysokoškolsky vzdělaní profesionálové, pocházející především z anglicky hovořících zemí, jako je Velká Británie, USA, Kanada, Austrálie a mnoho dalších. Všichni se neustále vzdělávají a rozšiřují své kompetence a to jak v jazycích, tak v oblasti práce s dětmi i dospělými. Certifikovaní a zkušení lektoři jsou pro vás zárukou efektivní a zároveň zábavné výuky.

Volné termíny 2015:

Červenec

  • 27. - 31. 7. 2015

Srpen

  • 3. - 7. 8. 2015
  • 10. - 14. 8. 2015
  • 24. - 28. 8. 2015

Do letní jazykové školky angličtiny budou vaše děti docházet v době od 9:00 do 12:30. Po dobu celého kurzu je zajištěno občerstvení a pitný režim. Cena školkovného je 2.995,- (včetně DPH) a zahrnuje 5 x 4 lekce.

Kde přihlásit dítě do letní školky s výukou angličtiny v Praze?

Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy a společně vybereme vhodný termín pro Vaše dítě.
Jazyková škola Berlitz také pořádá navazující jazykové kurzy pro děti, kde Vaše dítě jistě potká nové kamarády z letní školky Berlitz.