Last minute sleva na dětské kurzy angličtiny

on 05 září 2015
Vytvořeno: 05 září 2015

Nyní last minute sleva na kurzovné! Akce trvá od 15.9. do 30.9.
Zapište svoje děti na kurzy angličtiny pro děti v jazykovém centru Berlitz.

5% sleva na kurzy angličtiny pro děti od 15. 9. do 30. 9. 2015!

Nabízené kurzy angličtiny pro děti:

  • English Starter - od 4 do 7 let
  • Berlitz Global AdventureTM - od 8 do 11 let
  • Berlitz Teens - od 12 do 16 let

Rodinná sleva 10 % na dětské kurzy angličtiny

Jestliže se chcete i Vy zdokonalovat v angličtině, potom se přihlaste do individuálního kurzu angličtiny. Díky tomu získáte slevu 10 % na dětský kurz angličtiny. Nemusíte si pro sebe vybírat pouze angličtinu, ale slevu můžete kombinovat i s výběrem jiného cizího jazyka. Tato akce trvá od 15. 9. do 1. 12. 2015!

Přihlásit svou ratolest do kroužku na poslední chvíli bývá na začátku školního roku poměrně velký oříšek.
Jazyková škola Berlitz má své brány stále otevřené, a tak stále můžete své dítko přihlásit do jakéhokoliv kroužku nebo jazykového kurzu pro děti.

Kde probíhají jazykové kurzy angličtiny pro děti?

Výuka probíhá v jazykovém centru Berlitz v Praze. V průběhu září máte možnost vyzkoušet si ukázkovou lekci zdarma! Využijte možnost vyzkoušet si metodu Berlitz v praxi zdarma. Rozhodnout se můžete až do konce září, zda svoje dítko do kurzu angličtiny pro děti přihlásíte.
Pokud se rozhodnete tuto možnost využít, pak získáte 5% slevu na kurzovné. Vzhledem k velké oblíbenosti Vám doporučujeme rozhodovat se rychle, protože kurzy angličtiny pro děti jsou velmi rychle plné.

Obáváte se, že by angličtina pro děti mohla korespondovat s časem jiného kroužku Vašeho dítěte? Podívejte se na rozvrh hodin angličtiny pro děti a vyberte si čas, který bude nejlépe vyhovovat Vašemu časovému harmonogramu.

Kde nás najdete?

Informace o aktuálně nabízených slevách Vám poskytneme na telefonním čísle +420 273 136 015, emailu , prostřednictvím poptávkového formuláře nebo přímo v jazykovém centru Berlitz!