Kdy začít s kurzy angličtiny pro děti?

on 18 listopad 2014
Vytvořeno: 18 listopad 2014

Již předškoláci se mohou začít učit angličtinu, protože právě v tomto věku se nejvíce učí odposlechem. Přihlaste je do kurzů angličtiny pro děti, ve kterých si budou hrát a zábavnou formou se naučí správnou intonaci.

Angličtina pro děti předškolního věku

Jazyková škola Berlitz otevírá kurzy angličtiny pro děti od 4 let - již od věku 4 let se mohou děti začít učit anglicky. V tomto kurzu se více než kde jinde budou učit angličtinu formou hry. Písničky, říkanky - to vše jim přirozeně přiblíží autentický zvuk angličtiny a ony se přirozeně naučí vyslovovat základní slovíčka.  V dalším zdokonalování angličtiny mohou s tímto základem pokračovat snadněji.

Kurzy angličtiny pro školáky

Zapojte svoje školou povinné děti do angličtiny více a naplánujte jim na volné odpoledne kroužek angličtiny v jazykové škole Berlitz. Ujišťujeme Vás, že nejde o žádné nudné doučování z angličtiny. V kurzech angličtiny Berlitz jde totiž o víc - zábava a kamarádi jsou to, co motivuje děti k učení se angličtiny a na každou další hodinu se těší.

Letní škola angličtiny

Nechcete, aby Vaše děti o prázdninách záhálely? Přihlaste je do letní jazykové školy, kde se Vaše děti zabaví a navíc se zdokonalí v angličtině.

Stejně jako kurzy angličtiny pro děti i letní kurzy angličtiny jsou rozděleny podle věku. Letní školka s angličtinou je určena dětem od 4 do 7 let a letní škola s angličtinou je pro děti od 8 do 15 let.

Angličtina pro děti

Nebojte se zapsat děti do angličtiny, i když ještě nechodí do školy. Výukové metody speciálně vyvinuté pro malé děti jim dají kvalitní základ pro budoucí studium angličtiny.

Kontaktujte vzdělávací centrum Berlitz a zeptejte se na vše, co vás o angličtině pro děti zajímá.