Jarní akční nabídka jazykové školy Berlitz

on 22 březen 2015
Vytvořeno: 22 březen 2015

Znalost alespoň jednoho světového jazyka je v dnešní době považována za absolutní samozřejmost. Proto bychom měli myslet také na naše děti, kterým můžeme vstup do světa jazyků ulehčit.

Studium angličtiny je díky jazykové škole Berlitz a naší unikátní výukové metodě Berlitz Method® zábavné i pro ty nejmenší děti. Angličtina pro děti je tím pravým řešením.

Čím se lišíme od běžné výuky angličtiny ve škole?

  • Výuka probíhá zcela v angličtině

Angličtinu vyučujeme výhradně v angličtině pod vedením lektorů z řad rodilých mluvčí. Naši lektoři jsou vysokoškolsky vzdělaní profesionálové, kteří mají praxi s prací s dětmi.

  • Hra je základ

Angličtinu učíme formou hry, tak aby se ji děti naučily stejně přirozeně, jako svůj rodný jazyk. Hry, písničky, říkanky a spoustu zábavy - to je naše angličtina pro předškolní děti.

Jarní akce na výuku angličtiny nejen pro nejmenší

  • Licence CyberTeachers® s 50% slevou

Nechcete docházet do jazykové školy a chcete studovat z pohodlí domova? Jazyková škola Berlitz nabízí speciální výukové jazykové kurzy, ve kterých angličtinu studujete virtuálně, a to díky programu CyberTeachers®.

Na výběr máte z 3, 6, nebo 12ti měsíčního virtuálního kurzu,a to ve dvou variantách s 50% slevou. První je CyberTeachers® Coach. Další možností je výuka angličtiny CyberTeachers® Live.

  • Individuální jazykové kurzy s 15% slevou

Jestliže potřebujete studovat opravdu efektivně a rychle, doporučujeme vám naše individuální jazykové kurzy. Dopřejete si tak studium v soukromí, kde budete mít lektora jen pro sebe.

Ušetřete 15% z ceny kurzu při objednávce jednoho z individuálních kurzů: Total Immersion, Sprint, Express, Classic nebo Premium.

Navíc ke každému individuálnímu jazykovému kurzu získáte zdarma roční předplatné časopisu Forbes.

Chcete vědět více o akční nabídce jazykových kurzů?

   Všechny vaše otázky týkající se jarních slev a jazykových kurzů pro nejmenší rádi zodpovíme, proto nás neváhejte

kontaktovat