Jak se učí anglicky děti v předškolním věku?

on 18 únor 2015
Vytvořeno: 18 únor 2015

Snad každého rodiče alespoň jednou napadlo, kdy dát své dítě do kroužku angličtiny. Aby nebylo moc brzy, ale ani moc pozdě. Naše kurzy angličtiny pro předškolní děti jsou zábavné a děti se s námi rády učí. Jestliže své dítě přihlásíte do kurzu angličtiny v jazykové škole Berlitz, usnadníte jim vstup do světa cizích jazyků.

Kurzy angličtiny pro nejmenší děti od 4 do 7 let - Mimi & Me - angličtina hrou

Při tvorbě tohoto programu jsme využili nejnovějších vědeckých poznatků o vzdělávání dětí. Společně s osvědčenou metodou Berlitz tak vznikl dokonale vyvážený kurz angličtiny pro nejmenší.

Cílem našich kurzů angličtiny pro nejmenší je osvojení základů angličtiny. Zapomeňte na psaní slovíček, učebnice nebo diktáty. Zakládáme si na hravé formě výuky, takže si děti neuvědomují, že se anglicky učí. Zábava a zajímavá forma je základem každé lekce. Učíme se společně formou hry, pomocí písniček, malování, tance a říkanek, které mají děti velmi rády, protože si v průběhu lekce užijí spoustu legrace a zábavy.

Děti se učí angličtinu přirozeně, tak aby uměly mluvit a přirozeně vystupovat v angličtině, jakoby byla jejich rodným jazykem. S výukou lektorům pomáhají kamarádi Mimi, Mani, Peppy a Ziggy, kteří dětem ukazují zábavný přístup, jak se naučit anglicky.

Program kurzu:

  • Děti do kurzu dochází celý školní rok 1x týdně
  • Maximální počet dětí ve skupině je 4-7 dětí
  • Kurzy vedou rodilí mluvčí, kteří jsou vzdělaní v oboru dětského vzdělávání
  • Děti se mohou do kurzu přidat kdykoli v průběhu kurzu

Co je Berlitz Method®

Jazyková škola Berlitz používá metodu Berlitz po celém světě a studenti jazyků jsou z ní nadšeni. Základem jsou různé zábavné aktivity, které studentům umožňují přirozené studium.

Základem Metody Berlitz je:

  • Potřeba účastníků na prvním místě
  • Od počátku mluvíme a myslíme v angličtině
  • Intuitivní gramatika

Děti nijak nadměrně nezatěžujeme, ale ani jim nic neodpouštíme. Díky tomu budete vidět rychlé pokroky v angličtině.

Zaujal Vás koncept výuky angličtiny pro nejmenší?

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o efektivitě našich učebních metod. Rádi zodpovíme vaše dotazy.