Doučování angličtiny pro děti

on 15 leden 2015
Vytvořeno: 15 leden 2015

Máte doma školáka nebo školačku, kterým chcete připravit jednodušší budoucnost a hlavně otevřít dveře do dalšího studia a posléze i budoucího zaměstnání? Chcete, aby se Vaše dítko naučilo víc než v klasické škole a aby ho to především bavilo? Potom je doučování angličtiny pro děti v jazykové škole Berlitz právě tou správnou volbou pro Vás.

Jakou metodou budeme děti doučovat?

Výuka cizích jazyků v jazykové škole Berlitz probíhá na metodou Berlitz. Díky této inovativní metodě máme vysoké procento úspěšných studentů. Metoda Berlitz je živá, aktivní výuka a je jednou z nejúspěšnějších metod efektivního a zábavného studia jazyků.

Typy doučování angličtiny pro děti školního věku

Angličtina pro děti od 8 do 11 let

Děti v tomto věku již umí číst a psát a pro ně má jazyková škola Berlitz připraven speciální kurz angličtiny pro děti Berlitz Global AdventureTM. Hlavní motivací je při výuce podnětný program, díky kterému děti motivujeme.
Do výukového programu patří různé aktivity, jako je hudba, zpívání, hry apod.. Tento program rozdělujeme do 4 úrovní, po zvládnutí první úrovně se děti dorozumí v běžných každodenních situacích, po ukončení čtvrté úrovně se pak dovedou orientovat ve všech obecných každodenních situacích.

Angličtina pro děti od 12 do 16 let

Kurzy angličtiny pro mládež Berlitz Teens jsou určeny mládeži staršího školního věku. Jedná se o atraktivní program, který teenagery zaujme především pomocí nejmodernějších pomůcek. Hlavní důraz v tomto kurzu angličtiny klademe na konverzaci, tedy praktické užití angličtiny.

Jak probíhá výuka v jazykové škole Berlitz:

  • Výuka probíhá 1x týdně
  • Ve skupině je 4-7 dětí
  • Program probíhá po celý školní rok
  • Lektoři jsou rodilí mluvčí, specializující se na práci s dětmi
  • Děti se mohou ke skupině přidat každý měsíc

Návaznost kurzu i v létě

Aby naše děti přes prázdniny nezapomněly vše, co se naučily, každoročně připravujeme dětské tábory s výukou angličtiny pro děti ve věku 7 – 16 let. Výuka angličtiny probíhá pod vedením lektorů z řad rodilých mluvčí z mnoha anglicky hovořících zemí, jako je Anglie, Irsko, Skotsko, USA, Kanada nebo Austrálie.

Program letních táborů angličtiny je vždy velmi pestrý a umožňuje tak nejefektivnější výuku angličtiny. Děti v průběhu tábora odbourají ostych a naučí se angličtinu používat v běžných životních situacích, rozšíří si slovní zásobu a získají jistotu v mluveném projevu.
Podívejte se co vaše děti na letním táboře s výukou angličtiny čeká, jaký je běžný den nebo jaké plánujeme termíny.

Zaujala Vás naše nabídka doučování angličtiny pro děti nebo letní tábor angličtiny?

Kontaktujte nás na čísle 273 136 015, jestliže chcete vědět více o doučování a kurzech angličtiny.
Pokud Vás zaujala nabídka jazykového tábora, kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 nebo emailem na .