Dětské tábory s angličtinou

on 07 duben 2016
Vytvořeno: 07 duben 2016

Léto se nezadržitelně blíží. Plánujete dětem letní prázdniny? Nezapomeňte jim do programu zařadit i vzdělání v podobě letního jazykového tábora. Dětský tábor s angličtinou pořádá každoročně jazyková škola Berlitz Praha.

Dejte dětem šanci zdokonalit angličtinu i o letních prázdninách. Chcete svým dětem dopřát náskok před spolužáky a spojit učení se zábavou? Jazykový tábor pro děti je tou správnou volbou.

Místo konání letního jazykového tábora

Jistě vás zajímá, kde budou vaše děti po dobu jazykového tábora ubytované.
Každoročně probíhá letní jazykový tábor na zrekonstruovaném statku v Břežanech u Rakovníka. Po celou dobu trvání tábora je statek výhradně rezervován pro Berlitz. Výuka angličtiny probíhá na statku nebo v jeho blízkém okolí.

Co zažijí děti na dětském jazykovém táboře?

I přestože chceme děti naučit co nejvíce, myslíme i na odpočinek a zábavu. Pro dětské jazykové tábory Berlitz je typická vyváženost mezi výukou angličtiny, odpočinkem a hrou.
Po celou dobu tábora se lektoři mluví anglicky, avšak se není třeba obávat, nemluví-li vaše ratolest plynně anglicky. Vždy je na táboru přítomen minimálně jeden bilingvální lektor. Dětské tábory s angličtinou jsou určeny pro děti s různými stupni znalosti angličtiny.

Program jazykového tábora s angličtinou

Vaše děti se mohou těšit na:

  • zábavu a hry s lektory - rodilými mluvčími
  • 2x během dne 1,5 hodinovou intenzivní výuku angličtiny
  • sportovní vyžití - koupání, stolní tenis, míčové hry, zumbu, výlety a mnoho dalšího (např. oblíbené „Břežany mají talent“ a „Břežanské Prostřeno“)
  • Zdravou a chutnou stravu - 5 jídel denně

Volné termíny pro dětský jazykový tábor

Pro velký zájem vypsala jazyková škola Berlitz pro letošní rok 3 termíny dětského tábora s angličtinou, a to:

  • 16. 7. - 23. 7. 2016 – plně obsazeno
  • 30. 7. - 6. 8. 2016 - 11 míst
  • 20. 8. - 27. 8. 2016 - 17 míst

Zaujala vás nabídka dětského tábora s angličtinou?

Rezervujte místo pro vaše dítko co nejdříve. O letní jazykové tábory je velký zájem. Samozřejmě nás můžete kontaktovat pro více informací.