Angličtina v předškolním věku svůj význam

on 12 květen 2016
Vytvořeno: 12 květen 2016

Anglicina v predskolnim veku

Pokládáte se za rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší vzdělání? Vítejte v jazykovém centru Berlitz, které nabízí předškolní jazykové kurzy angličtiny již pro děti ve věku 4-7 let!

Není na studium angličtiny v tomto věku brzo? Vzhledem k tomu, že se děti již od brzkého věku s angličtinou denně setkávají ve formě pohádek, dětských pořadů i reklam, budou velmi rádi, že rozumí tomu, co slyší kolem sebe.

 

 

Kurzy angličtiny Mimi&Me™ – angličtina hrou

Jazykové kurzy jsou v tomto věku vedeny zábavnou a hravou formou. Program je založen na osvědčené metodě Berlitz a nejnovějších poznatcích o vzdělávání dětí v předškolním věku.

Co se děti naučí v kurzu angličtiny Mimi&Me™?

V rámci výuky angličtiny již malé děti v předškolním věku zvládnou v angličtině mluvit a vystupovat tak, jako by šlo o jejich rodný jazyk.

Průběh výuky v Mimi&Me™

Mimi, hlavní hvězda kurzu, spolu se svým bratrem Manim a dalšími kamarády, Peppym a Ziggym, ukáží našim nejmladším studentům efektivní, ale zároveň zábavný a hravý způsob, jak se naučit anglicky. Děti se spolu se svými kamarády učí anglicky prostřednictvím písniček, her malování a dalších forem zábavy. Navíc děti zcela jistě získají nové malé přátelé.

Program kurzu

•    Výuka angličtiny probíhá individuálně dle Vašich časových možností nebo ve skupině pro 4-7 dětí
•    Jazykový program probíhá po celý školní rok
•    Naši lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří se specializují na práci s dětmi

Prohlédněte si brožuru k dětským jazykovým kurzům Berlitz!

Zaujaly Vás kurzy angličtiny pro předškoláky Mimi&Me™?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, kde se dozvíte podrobnosti o jazykovém programu a kde rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.