Angličtina pro děti již od útlého dětství

on 12 únor 2016
Vytvořeno: 12 únor 2016

Jako rodič tápete, kdy by mělo vaše dítko začít studovat cizí jazyk, aby mělo ve škole jednodušší start ve světě jazyků?
Pamatujte, že platí přímá úměra, tedy čím dříve, tím lépe. V naší jazykové škole Berlitz mohou děti navštěvovat kurzy angličtiny již od 4 let.

Jaké varianty kurzů máte na výběr

  • Lekce angličtiny během celého roku
  • Letní školy angličtiny
  • Mezinárodní tábory s výukou angličtiny
  • Tábor v ČR s výukou angličtiny pro děti a mládež

Kurzy angličtiny pro nejmenší děti od 4 do 7 let

Mimi & Me - angličtina hrou je výukový program, u kterého jsme zužitkovali vědecké poznatky z oblasti vzdělávání dětí. Tyto vědomosti jsem zkombinovali s unikátní výukovou metodou Berlitz, a tak vznikl unikátní kurz angličtiny pro děti. Základem výukové metody Berlitz jsou různé zábavné činnosti, které dětem umožňují nenucené vzdělávání.

V tomto zábavném jazykovém kurzu si děti osvojí základy angličtiny pomocí mnoha her, písniček, malování, tanečků a říkanek. Díky nim si děti ani neuvědomí, že se učí angličtinu. Děti se nejen seznámí s angličtinou, ale získají také nové přátelé, se kterými zažijí spoustu legrace a zábavy.

Protože se děti učí vlastně mimoděk, angličtina se pro ně stane přirozenou a naučí se tak mluvit v běžných životních situacích. Aby byla angličtina opravdovou hrou, pomáhají jazykovým lektorům malý přátelé Mimi, Mani, Peppy a Ziggy, ti angličtinu ovládají a děti motivují k mluvení.

Co od kurzu můžete očekávat

  • Pravidelné konání 1x týdně po dobu školního roku.
  • Omezený počet dětí ve skupině 4-7 dětí, je tak zajištěn individuální přístup ke každému dítěti.
  • Jazykoví lektoři jsou z řad rodilých mluvčí. Všichni mají zkušenosti se vzděláváním dětí.
  • Vaše dítě se může přidat do kurzu v průběhu celého roku.

Zaujal vás koncept výuky pro nejmenší?

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o efektivitě našich učebních metod. Rádi zodpovíme vaše dotazy a uvedeme vaše dítko do světa angličtiny.