Angličtina pro děti a školáky

on 29 říjen 2015
Vytvořeno: 29 říjen 2015

Asi každý rodič nejednou řešil, kdy dát své dítě do jazykového kroužku angličtiny. Obavy, aby nebylo příliš brzy nebo příliš pozdě jsou zcela normální. V naší jazykové škole Berlitz učíme děti od raného věku 4 let.

Naše kurzy angličtiny pro děti jsou velice zábavné, a proto se děti velmi rády učí, aniž by vnímali, že jsou vyučovány. Přihlašte své dítě do kurzu angličtiny v jazykové škole Berlitz a otevřete jim dveře do světa cizích jazyků.

Proč si vybrat právě jazykovou školu Berlitz?

  • Výuka probíhá zcela v angličtině
  • Děti jsou vyučovány výhradně v angličtině, a to především díky lektorům angličtiny z řad rodilých mluvčích, kteří pochází ze zemí jako je Velká Británie, Irsko, USA, Kanada, Jihoafrická republika a Austrálie. Všichni lektoři jsou také vysokoškolsky vzdělaní profesionálové, kteří mohou vzdělávat děti i dospělé.

  • Malé studijní skupinky
  • Studijní skupinky v jazykové škole Berlitz maximálně navštěvují 4 až 7 dětí. Oproti klasické škole tak má lektor na každé dítě mnohem více času. Pokroky jsou tak mnohem rychleji znatelné.

  • Výuka angličtiny pomocí her
  • Vaše děti budeme vyučovat formou her, písniček, básniček, říkanek a další zábavnou formou tak, aby se anglicky naučili přirozeně, jako by se učily mateřský jazyk. Navíc si užijí spoustu zábavy a poznají nové přátele. Také naše výuková metoda Berlitz Method® je velice oblíbená, jak u nás, tak ve světě.

Co je Berlitz Method®

Jazyková škola Berlitz působí ve světě vzdělávání více než 130 let, za tuto dobu jsme vyvinuli a zdokonalili unikátní výukovou metodu Berlitz Method®. Studenti jazyků jsou z jejich účinků velice nadšení. Základem jsou:

  • Zábavné aktivity – hry, písničky, soutěže apod.
  • Na prvním místě jsou potřeby účastníků
  • Od počátku učíme mluvit a myslet v angličtině
  • Gramatika není drilovaná, ale zcela intuitivní

Jak staré děti mohou navštěvovat naše jazykové kurzy?

Jazyková škola Berlitz pořádá rozmanité jazykové kurzy pro různé věkové kategorie od 4 do 16 let po celý školní rok. V létě vaše děti mohou jet společně se svými přáteli z kurzu na letní jazykový tábor, který každoročně pořádáme na rodinném statku v Břežanech.

Umožněte vašim dětem začlenit se do světa jazyků a pomozte jim odbourat jazykovou bariéru, protože bez angličtiny i jiného světového jazyka se v dnešní době již neobejdeme.

Zaujal vás koncept výuky pro nejmenší?

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o efektivitě našich učebních metod. Rádi zodpovíme vaše dotazy.