Angličtina nejen pro předškoláky

on 16 březen 2016
Vytvořeno: 16 březen 2016

Také patříte k rodičům, kterým záleží na vzdělání vašich dětí? Pak jste u nás správně, protože pro takové rodiče a jejich děti rádi uděláme maximum, abychom splnili jejich očekávání. Otázkou asi zůstává, kdy by se vaše dítko mělo začít učit cizí jazyk jako je angličtina.
Nebudeme si nic nalhávat, nejen dospělý, ale především děti se dostávají do kontaktu s angličtinou prakticky denně, aniž by to tušili. Angličtina je v reklamách, v dětských pořadech i pohádkách, tak proč svému dítěti nedopřát skvělý pocit, že rozumí tomu, co slyší. V naší jazykové škole Berlitz učíme děti angličtinu od útlého věku 4 let.

Abychom ale dětem angličtinu nezprotivili již takto brzy, jsou naše kurzy angličtiny podávány zábavnou formou, a díky tomu se vaše děti budou rády učit, aniž by si to uvědomovaly.

Proč jazyková škola Berlitz?

  • Výuka probíhá bez použití češtiny
  • Naše studenty učíme zcela v angličtině a to také proto, že převážná většina našich lektorů je z řad rodilých mluvčích, kteří česky neumí a nebo umí, ale při výuce ji nepoužívají. Lektoři často pochází z anglicky hovořících zemí jako je Velká Británie, Irsko, USA, Kanada, Jihoafrická republika a Austrálie. Všichni lektoři mají vysokoškolské vzdělaní a mají praxi při vzdělávání dětí i dospělých.

  • Studijní skupinky
  • Když píšeme skupinky, myslíme tím opravdu skupinku maximálně 4 až 7 dětí, kterým se tak může lektor věnovat jak ve skupině, tak individuálně. Díky tomu můžete pozorovat pokroky mnohem dříve než jako v běžné škole.

  • “Škola hrou“
  • V průběhu jednotlivých lekcí používáme hry, písničky, říkanky, básničky a další varianty zábavy, pomocí které se vaše děti učí anglicky vlastně mimoděk a zcela přirozeně. Jako bonus k tomu získají nové přátele a rozšíří si své sociální dovednosti.

Angličtina nejen pro předškoláky?

Ano, do našich jazykových kurzů angličtiny mohou docházet děti různých věkových kategorií. Nejmladší účastníci jsou ve věku 4 roky a těm nejstarším může být až 16 let. Každé dítě prochází postupně různými obtížnostmi a po zvládnutí jedné obtížnosti se automaticky posouvá výše. Kurzy angličtiny probíhají v průběhu celého školního roku.

Také v létě na vaše děti nezapomínáme, a proto jsme pro ně připravili letní jazykový tábor, který každý rok organizujeme na rodinném statku v Břežanech nedaleko Prahy. Vaše děti se tak budou moci potkat se svými přáteli a oblíbeným jazykovým lektorem i v létě.

Poskytněte svým dětem rozšířit si vzdělání o světový jazyk, získat sebevědomí a nové přátele. V dnešní době je znalost alespoň jednoho cizího jazyka základem, bez kterého se v budoucnu neobejdeme.

Zaujal vás koncept výuky angličtiny nejen pro předškoláky?

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o efektivitě našich učebních metod. Rádi zodpovíme vaše dotazy.