Angličtina pro školáky (Praha a okolí)

angličtina pro dětiJste z Prahy a hledáte pro kurzy angličtiny pro děti, kde se naučí víc než v klasické škole?
Pak právě pro Vás jsou určeny dětské kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz.

Jazykové kurzy metodou Berlitz naučí Vaše děti anglicky přirozeně, pomocí komunikace probíhající pouze v angličtině, stejně jako se naučily svůj rodný jazyk!

V čem se liší naše kurzy angličtiny pro děti od běžných školních lekcí?

 • Lektor - rodilý mluvčí

  Výuka angličtiny probíhá pouze v angličtině, pod vedením profesionálního lektora - rodilého mluvčího. Vaše děti tak slyší angličtinu bez cizího přízvuku a naučí se tak porozumět mluvě v angličtině přirozeným způsobem.

 • Skupinky 4 - 7 dětí

  Zatímco v klasické škole připadá na jednoho učitele angličtiny i 20 a více dětí, v jazykové škole Berlitz mají studijní skupinky jen 4 - 7 dětí, a tak se jim lektor může věnovat více individuálně.

 • Učení formou hry

  Děti se uči anglicky přirozeně formou hry se zaměřením na komunikaci, ne memorováním slovíček z učebnice.

Typy kurzů angličtiny pro školní děti

 • Angličtina pro děti od 8 do 11 let

  Pro malé školáky, kteří už umí psát a číst, má jazyková škola Berlitz speciální kurz angličtiny pro děti Berlitz Global AdventureTM. Motivací ke studiu angličtiny je hra. Výuka angličtiny pro děti v této věkové kategorii je rozdělena do 4 úrovní, jakmile dítě zvládne jednu úroveň, postoupí dál. Výuka angličtiny probíhá ve skupince 4 - 7 dětí.

 • Angličtina pro děti od 12 do 16 let

  V kurzech angličtiny pro mládež Berlitz Teens probíhá výuka angličtiny ve skupině 4 - 7 studentů pomocí moderních učebních pomůcek, a je se zaměřena především na konverzaci.

 • Letní škola angličtiny pro děti od 8 do 15 let

  V rámci letní školy angličtiny poznají Vaše děti nové kamarády a navíc se mohou učit anglicky v uvolněné atmosféře. Po skončení letní školy pak mohou pokračovat s výukou v celoročním dětském kurzu angličtiny, kde může dál potkávat s kamarády z letní školy.

Chcete se dozvědět více o kurzech angličtiny pro děti v Praze?

Napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zašleme cenovou nabídku!