Angličtina pro děti v Berlitz Praha

Kdy je vhodné začít s výukou angličtiny pro děti? Čím dříve, tím je to pro děti snazší, a proto jazyková škola Berlitz Praha nabízí dětem možnost učit se anglicky již od 4 let. Přihlaste své děti do kurzů angličtiny ještě dnes!

Kurzy angličtiny pro děti

V portfoliu jazykových kurzů jazykové školy Berlitz Praha najdete:

 • lekce angličtiny během celého roku
 • letní školy angličtiny
 • mezinárodní tábory s výukou angličtiny
 • tábor v ČR s výukou angličtiny pro děti a mládež

Kurzy angličtiny pro děti podle věku

V jazykové škole Berlitz se může Vaše dítě seznamovat se základy angličtiny již od 4 let a pokračovat ve výuce angličtiny až do 16 let.

 • Angličtina pro děti od 4 do 7 let

  Kurzy angličtiny pro děti od 4 do 7 let se nazývají Mimi & Me. Cílem těchto kurzů angličtiny pro děti je, aby si děti osvojily základy angličtiny. Výuka angličtiny probíhá formou hry a děti si při ní užijí spoustu legrace. Děti se učí angličtinu pomocí písniček, malování a tance, a tak si ani neuvědomí, že se něco učí.
  V jednotlivých studijních skupinkách je maximálně 7 dětí.

 • Angličtina pro děti od 8 do 11 let

  Pro děti, které už umí psát a číst, má jazyková škola Berlitz Praha speciální kurz Berlitz Global AdventureTM. Motivací k učení angličtiny zůstává hra. Výuka angličtiny pro děti v této věkové kategorii je rozdělena do 4 úrovní, jakmile dítě zvládne jednu úroveň, postupuje dál. Výuka angličtiny probíhá ve skupince 4 - 7 dětí.

 • Angličtina pro děti od 12 do 16 let

  Kurzy angličtiny pro mládež Berlitz Teens využívají moderní učební pomůcky a jsou zaměřené především na konverzaci ve skupině 4 - 7 studentů.

 • Letní školka s výukou angličtiny pro děti od 4 do 7 let

  Jazyková škola Berlitz Praha v letních měsících provozuje letní jazykovou školku zaměřenou na výuku angličtiny a němčiny. O Vaše dítě bude postaráno včetně jídla a pití. Kromě zábavy a hry si Vaše dítko osvojí základy angličtiny nebo němčiny.

 • Letní škola angličtiny pro děti od 8 do 15 let

  V letní škole angličtiny potkají Vaše děti nové kamarády a navíc se mohou učit angličtinu v uvolněné atmosféře. Po skončení letní školy může Vaše dítě navázat v celoročním dětském kurzu angličtiny, kde může dál potkávat s kamarády z letní školy.

Čím později se dítě začne učit angličtinu, tím větší bude jazyková bariéra. Sami jste již jistě poznali, že bez angličtiny nebo jiného světového jazyka se dnes při cestování a práci obejdete jen těžko. Jazyková škola Berlitz působí na trhu desítky let a nabízí výuku angličtiny nejen pro děti, ale pro další věkové kategorie. Začít s výukou angličtiny není nikdy pozdě. Čím dříve začnete, tím dříve budete moci slavit první úspěch.

Zaujala Vás naše nabídka angličtiny pro děti?

Napište nám! nebo zavolejte na číslo 273 136 015. Rádi Vám pomůžeme s výběrem kurzu angličtiny pro děti.